ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

کدام کارگردانان سینما راهی فجر ۳۷ می‌شوند؟

حضور کارگردانانی همچون مسعود ده نمکی، فریدون جیرانی، پوران درخشنده، محمدحسین مهدویان، سعید روستایی، صفی یزدانیان و مرتضی علی عباس میرزایی نشان دهنده حضور و تقا..

ادامه مطلب

حضور مهران مدیری در دادسرای رسانه

مهران مدیری در دادسرای رسانه حاضر شد تا شکایت خود بر علیه روزنامه شرق و فیلم آنلاین را پیگیری کند. حضور مهران مدیری در دادسرای رسانه ع..

ادامه مطلب

«خزه» اثری شهری ولی کمدی ، منوچهر هادی باز هم فیلم پربازیگر می‌سازد

علی سرتیپی به بیان بعضی شرح ساخت پروژه سینمایی «خزه» به کارگردانی منوچهر هادی پرداخت. منوچهر هادی باز هم فیلم پربازیگر می سازد/ «خزه» اثری شهری ول..

ادامه مطلب

رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم. پرفروش ترین فیلم های دنیا در هفته جاری/ رتبه اول فروش، کدام فیلم ا..

ادامه مطلب

سریال «لحظه گرگ و میش» وارد فاز دوم فیلمبرداری شد

به گزارش صبا، سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان و به قلم مونا انوری زاده که جهت پخش در شبکه سوم سیما در حال ضبط است وارد فاز دوم تصویرب..

ادامه مطلب

بازیگر سریال امیر کبیر و وزیر مختار درگذشت

به گزارش ایلنا، علی رامز متولد سال ۱۳۰۶ در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود و سابقه حضور در چندین تئاتر و همچنین سریال هایی مانند «امیرکبیر»، «وزیر مختار»، «..

ادامه مطلب

کلاهبرداری آنلاین با استفاده از نام اپرا وینفری

اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی به هوادارانش راجع به یک کلاهبرداری آنلاین هشدار داد. کلاهبرداری آنلاین با استفاده از نام اپرا وینفری عبارات م..

ادامه مطلب

روایتی از افشای اسناد محرمانه دولتی ، شروع اکران فیلمی جنجالی

فیلم تازه استیون اسپیلبرگ راجع به تلاش روزنامه واشنگتن پست جهت افشا کردن فریبکاری‌های دولت آمریکا در جریان جنگ ویتنام، پنجشنبه 23 آذر جهت نخستین روی پرده رفت...

ادامه مطلب

درگذشت اندی تکذیب شد

به گزارش عصرایران، براساس گزارش رسانه ها، قبل از این هم یک بار در سال ۱۹۹۶ خبر درگذشت آقای مددیان به همین صورت انتشار یافته بود. درگذشت اندی ت..

ادامه مطلب

«ایناریتو» جایزه اسکار افتخاری دریافت می‌کند

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار از «آلخاندرو گونزالز ایناریتو» با اعطای جایزه خاص اسکار تقدیر می‌کند.  «ایناریتو» جایزه اسکار اف..

ادامه مطلب