ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

بازیگر سریال امیر کبیر و وزیر مختار درگذشت

به گزارش ایلنا، علی رامز متولد سال ۱۳۰۶ در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود و سابقه حضور در چندین تئاتر و همچنین سریال هایی مانند «امیرکبیر»، «وزیر مختار»، «..

ادامه مطلب

کلاهبرداری آنلاین با استفاده از نام اپرا وینفری

اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی به هوادارانش راجع به یک کلاهبرداری آنلاین هشدار داد. کلاهبرداری آنلاین با استفاده از نام اپرا وینفری عبارات م..

ادامه مطلب

روایتی از افشای اسناد محرمانه دولتی ، شروع اکران فیلمی جنجالی

فیلم تازه استیون اسپیلبرگ راجع به تلاش روزنامه واشنگتن پست جهت افشا کردن فریبکاری‌های دولت آمریکا در جریان جنگ ویتنام، پنجشنبه 23 آذر جهت نخستین روی پرده رفت...

ادامه مطلب

درگذشت اندی تکذیب شد

به گزارش عصرایران، براساس گزارش رسانه ها، قبل از این هم یک بار در سال ۱۹۹۶ خبر درگذشت آقای مددیان به همین صورت انتشار یافته بود. درگذشت اندی ت..

ادامه مطلب

«ایناریتو» جایزه اسکار افتخاری دریافت می‌کند

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار از «آلخاندرو گونزالز ایناریتو» با اعطای جایزه خاص اسکار تقدیر می‌کند.  «ایناریتو» جایزه اسکار اف..

ادامه مطلب

تصویر ، پوستر خارجی «اسرافیل» با تصویر پژمان بازغی رونمایی شد

پوستر خارجی فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده در جشنواره فیلم لندن رونمایی شد. پوستر خارجی «اسرافیل» با تصویر پژمان بازغی ر..

ادامه مطلب

گفت‌ و گو با «مهدی سلطانی»، لوطیِ عاشق پیشه‌ی شهرزاد

مهدی سلطانی را می‌توان در زمره بازیگرانی به حساب آورد که با تلاش و دانش و صبر، اتفاق‌های ویژه‌ای رقم می‌زنند. حضورش در صحنه تئاتر از وقت همکاری با «گروه زیتون» ..

ادامه مطلب

عکس ، جدیدترین پوستر از فیلم تازه دارند آرنوفسکی+ پوستر فیلم ساعات تیره رونمایی شد

جمعه‌ها با پوستر هالیوود این هفته از سینمای دنیا به انتشار بروزترین پوستر از فیلم سینمایی مادر ساخته دارند آرنوفسکی پرداخته است. جدیدترین ..

ادامه مطلب

روایت بازیگر «شهرزاد» از ۵ دقیقه حیاتی که جانش را نجات داد

پرویز فلاحی‌پور گفت: خدا را شکر دیروز مرخص شده‌ام و فعلاً تا یک هفته در منزل استراحت می‌کنم و بعد از این یک هفته زندگی عادی را دنبال کرده و با قدرت به کا..

ادامه مطلب

ناگفته های وزیر بهداشت از سفر کیارستمی به فرانسه

وزیر بهداشت، ناگفته هایی از چگونگی سفر مرحوم عباس کیارستمی به کشور فرانسه را بازگو کرد. ناگفته های وزیر بهداشت از سفر کیارستمی به فرانسه ..

ادامه مطلب