ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

کشور عزیزمان ایران جهت ترساندن اسرائیل سلاح وارد سوریه می‌کند / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه جوسازی‌های ضد ایرانی خود مدعی شد که تسلیحاتی که کشور عزیزمان ایران وارد سوریه می‌کند در واقع در جهت ترساندن اسرائیل ا..

ادامه مطلب

ترامپ هنوز تصمیمی جهت خروج از برجام نگرفته است / وزیر دفاع آمریکا

وزیر دفاع آمریکا در نشستی در کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا گفت رئیس‌جمهور این کشور تصمیمی جهت خروج از برجام نگرفته است. وزیر دفاع آمری..

ادامه مطلب

بن سلمان در پاریس با مریم رجوی دیدار کرد

دستیار خاص رییس مجلس در امور بین‌الملل از دیدار بن سلمان در پاریس با مریم رجوی خبر داد. بن سلمان در پاریس با مریم رجوی دیدار کرد عبارا..

ادامه مطلب

5 + تاخیر در انتقال اورانیوم قزاقستان به کشور عزیزمان ایران تا وقت موافقت 1

یک شرکت قزاقستانی اعلام کرد: انتقال اورانیوم به کشور عزیزمان ایران را به علت کسب اجازه از کشورهای عضو 1+5 به تعویق انداخته است.  تاخیر در ان..

ادامه مطلب

جنگ غیرضروری با کورکر، طرح ترامپ راجع به توافق هسته‌ای را به خطر می‌اندازد / واشنگتن پست

روزنامه واشنگتن پست بعد از جدال لفظی میان رئیس‌جمهور آمریکا و یک سناتور جمهوری خواه در گزارشی نوشت: ترامپ با وارد کردن خود به یک جنگ غیرضروری با کورکر، ط..

ادامه مطلب

سفرای اروپایی در آمریکا از برجام حمایت کردند

سفرای کشورهای انگلیس، فرانسه، آلمان و نیز نماینده اتحادیه اروپا در آمریکا روز دوشنبه قویا از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران حمایت کردند.  ..

ادامه مطلب

حمله موشکی ایران، پیامی به عربستان، امریکا و اسرائیل بود , بازتاب گست

پس از انتقام سپاه از تروریست های تکفیری، بسیاری از رسانه های دنیا آن را منعکس کرده و بعنوان تیتر یک خود منتشر کردند.  بازتاب گسترده..

ادامه مطلب

امارات یک شهروند ایرانی را متهم کرد

دادگاه ابوظبی یک شهروند ایرانی را به کارها خصمانه علیه آمریکا ونقض تحریم‌های بین المللی علیه کشور عزیزمان ایران متهم کرد. امارات یک شهرون..

ادامه مطلب