ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

دستگیری سارق منازل در لاهیجان

سرهنگ «محمود قاسمی» در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت:در پی وقوع چند فقره دزدی منزل در لاهیجان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قر..

ادامه مطلب

تصاویر + آخرین اوضاع قربانی اسیدپاشی به وسیله همسرش

«مریم» که دوم اردیبهشت امسال در تبریز قربانی اسید پاشی شده است بود، تحت پیشرفته‌ترین عمل‌های جراحی و پیوند سلولی پوست قرار گرفت.  آخرین اوض..

ادامه مطلب

رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد

بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است است.  ..

ادامه مطلب

تیراندازی در خیابان جمهوری جهت دستگیری سارق زورگیر

ماموران پلیس سارق زورگیر خودروی سواری را با شلیک گلوله به پایش در خیابان جمهوری دستگیر کردند.  تیراندازی در خیابان جمهوری جهت دستگیری سارق زورگ..

ادامه مطلب

شلیک به همسر سابق با طپانچه دست‌ساز در مشهد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: مرد 40 ساله با تیراندازی به همسر سابقش، وی را به‌شدت مجروح کرد.  شلیک به همسر سابق با طپانچه دست ساز در مشه..

ادامه مطلب

دستگیری قاتل نوجوان گالیکشی در کمتر از 10 ساعت

جانشین انتظامی گلستان از دستگیری قاتل نوجوان گالیکشی در کمتر از 10 ساعت خبر داد.  دستگیری قاتل نوجوان گالیکشی در کمتر از 10 ساعت عب..

ادامه مطلب

شرح ضرب و شتم مامور پلیس به وسیله نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد

جزئیات ضرب و شتم یک پلیس راهور به وسیله یک نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد، مشخص شد.  شرح ضرب و شتم مامور پلیس به وسیله نماینده مجلس در فرودگاه م..

ادامه مطلب

محکومیت شکارچی به 2 بار رونویسی از قانون شکار و صید

به گزارش ایسنا، سید اسدالله هاشمی افزود: این دومین حکم زیست محیطی است که به وسیله دستگاه قضا درسال جاری جهت متخلفین شکار در استان صادر می شود. محکوم..

ادامه مطلب

عکس + مرگ 4 جوان در چاه سفره منزل

گرفتار شدن چهار نفر مرد جوان در اعماق چاه در یک سفره منزل سنتی، آتش نشانان را به محل اتفاق کشاند.  مرگ 4 جوان در چاه سفره منزل +عکس ..

ادامه مطلب

7 نفر مجروح شدند ، گرگ‌ها دو کودک زنجانی را ربودند

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: بر اثر حمله 2 قلاده گرگ به روستای رامین از توابع..

ادامه مطلب