ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

قیمت ارز باز هم کم کردن خواهد یافت

کارشناسان معتقدند که با اجرایی شدن بسته تازه ارزی دولت قیمت انواع ارز در بازار آزاد همچنان نزولی خواهد بود. قیمت ارز باز هم کم کردن خواهد یا..

ادامه مطلب

ریزش ۱۱ دلاری قیمت طلای جهانی

قیمت طلا روز پنج شنبه که ارزش دلار همچنان اوج ماند، عوض کردن چندانی نداشت و نزدیک به پایینترین حد خود در یک هفته اخیر ایستاد. ریزش ۱۱ دلاری ..

ادامه مطلب

در بازار طلا و ارز چه گذشت؟ ، قیمت سکه اندکی ریخت

در حالی قیمت سکه دیروز به بیش از 2 میلیون و 500 هزار تومان زیاد کردن یافته بود، امروز افت کرده و با قیمت 2 میلیون و 497 هزار تومان در بازار به فروش ..

ادامه مطلب

جدول + اقسام وام مسکن ۴۰ تا ۱۶۰ میلیونی با سود جدید

با کم کردن سود تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم از ۹.۵ به ۸ درصد اقساط پرداختی و سود تمام دوره این وام جهت متقاضیان تعدیل و نسبت به گذشته به صرفه‌تر ش..

ادامه مطلب

گارانتی ثبات بازار دلار

پس از عصیان چندروزه، متغیرهای ارزی در روزهای نهایی هفته گذشته در مسیر نزولی قرار گرفتند. دلار که روز چهارشنبه ۱۰۷ تومان از ارزش خود را از دست داده بود، روز پنج ..

ادامه مطلب

مایل به گرانی مسکن نیستیم

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: ما به هیچ عنوان تمایلی به زیاد کردن قیمت مسکن نداریم؛ آیا که در این صورت بازارمسکن سردتر از شرایط فعلی خواهد شد.  ..

ادامه مطلب

دو طرح دولت در بخش مسکن، گرفتار بودجه

بعد از اثرات مخربی که مسکن مهر بر اقتصاد کلان گذاشت، دولت یازدهم و دوازدهم آن را کنار گذاشت تا از دخالت مستقیم در تولید مسکن امتناع کند؛ با این حال دو طر..

ادامه مطلب

فروش زیرقیمت در بازار آپارتمان‌های قدیمی

بازار معاملات آپارتمان‌های ۱۵ تا ۳۰ ساله در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران درحالی این روزها از طرف طیف خاصی از متقاضیان مسکن مورد توجه قرار گرفته است..

ادامه مطلب

اختلاس میلیاردی در یکی از بانک‌های دولتی گلستان

حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از اختلاس میلیاردی در یکی از بانک های این استان خبر داد.   ا..

ادامه مطلب

فروکش هیجان ترامپی در بورس؟

بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران که در دو روز ابتدای هفته جاری به دنبال بعضی نگرانی ها از آینده برجام، افت قابل توجه ۸۶۵ واحدی را تجربه کرده بود، روز..

ادامه مطلب