ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی‌اساس است! ، استعفای وزیر بهداشت صحت دارد؟/ حریرچی

ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت راجع به اخباری مبنی بر استعفا یا جابه‌جایی وزیر بهداشت گفت: ۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی‌اساس است.  ..

ادامه مطلب

ایران در دو سال آینده با بحران آلودگی منابع آبی مواجه خواهد شد

معاون مدیـر کل دفتر بـرنـامه‌ریزی کلان آب و آبـفای وزارت نیـرو گفت: بحران کیفیت آب، معضل بزرگی است که طی دو سال آینده کل منابع آبی کشور را دچار مسئله خو..

ادامه مطلب

نظر علم در مورد تنبیه بدنی کودکان چیست؟

تنبیه بدنی کودکان یکی از پرسشها تربیتی چالش‌برانگیز محسوب شده است و همواره مخالفین و موافقین زیادی دارد. آمار یونیسف نشان می‌دهد که ۳۰۰میلیون کودک ۲ تا ..

ادامه مطلب

تصاویر) + تظاهرات اعتراضی کشاورزان شرق اصفهان (

به گزارش سرپوش، گروهی از کشاورزان شرق اصفهان امروز با حضور در خیابان مشتاق و پل خواجو خواستار پرداخت خسارت کشاورزان و تصمیم گیری در مورد حق آبه کشاورزی شد..

ادامه مطلب

«آبنبات‌ ‌فروش مجرم نیست»

مدیر روابط عمومی شهرداری بروجرد: کودکان دستفروش به فردی که مدارک گرو گذاشت، تحویل داده شدند مهناز افشار در نامه‌ای به معصومه ابتکار: پیگیر حقوق این ..

ادامه مطلب

خبر رسان تلگرام همچنان فیلتر است ، اینستاگرام برطرف فیلتر شد

به گزارش ایلنا، شبکه اجتماعی اینستاگرام که با دستور نهادهای امنیتی در کنار خبر رسان خبر رسان تلگرام به علت تجمعات اعتراضی و پرسشها امنیتی فیلتر شده است ..

ادامه مطلب

در حال مذاکره با شورای امنیت کشور جهت برطرف محدودیت‌ها هستیم ، وزیر ارتباطات عذرخواهی کرد

وظیفه دارم از صدها هزار هموطن عزیزی که به علت شرایط اخیر متضرر شده‌اند عذرخواهی کنم.  وزیر ارتباطات عذرخواهی کرد/ در حال مذاکره با شورای امنیت کش..

ادامه مطلب

گسل فعال زلزله زیر ۲ ساختمان ۲۰طبقه در ولنجک

وزارت راه و شهرسازی به نقل از یک استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌ شناسی اعلام کرد، شهر پردیس و ۲ ساختمان ۲۰ طبقه در ولنجک روی گسل فعال زلزله ساخته شده ا..

ادامه مطلب

امدادرسانی به «در بزرگراه ‌مانده‌ها» ، ۷ استان متاثر از برف و کولاک

رییس شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر از بارش برف و کولاک در هفت استان کشور و کمک رسانی به 220 نفر از مسافران بزرگراه ای خبر داد. ۷ استان متاثر ..

ادامه مطلب

وضع اشتغال بد نیست، ولی بیکاری بحرانی است / ربیعی

وزیر کار می‌گوید وزارت کار مسئول ایجاد شغل نیست، ولی سیاستهای بازار کار به این وزارتخانه مربوط است.او اعتقاد است اقتصاد کشور عزیزمان ایران در مسیر رشد قرار گرفت ..

ادامه مطلب