ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

خبر رسان تلگرام همچنان فیلتر است ، اینستاگرام برطرف فیلتر شد

به گزارش ایلنا، شبکه اجتماعی اینستاگرام که با دستور نهادهای امنیتی در کنار خبر رسان خبر رسان تلگرام به علت تجمعات اعتراضی و پرسشها امنیتی فیلتر شده است ..

ادامه مطلب

در حال مذاکره با شورای امنیت کشور جهت برطرف محدودیت‌ها هستیم ، وزیر ارتباطات عذرخواهی کرد

وظیفه دارم از صدها هزار هموطن عزیزی که به علت شرایط اخیر متضرر شده‌اند عذرخواهی کنم.  وزیر ارتباطات عذرخواهی کرد/ در حال مذاکره با شورای امنیت کش..

ادامه مطلب

گسل فعال زلزله زیر ۲ ساختمان ۲۰طبقه در ولنجک

وزارت راه و شهرسازی به نقل از یک استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌ شناسی اعلام کرد، شهر پردیس و ۲ ساختمان ۲۰ طبقه در ولنجک روی گسل فعال زلزله ساخته شده ا..

ادامه مطلب

امدادرسانی به «در بزرگراه ‌مانده‌ها» ، ۷ استان متاثر از برف و کولاک

رییس شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر از بارش برف و کولاک در هفت استان کشور و کمک رسانی به 220 نفر از مسافران بزرگراه ای خبر داد. ۷ استان متاثر ..

ادامه مطلب

وضع اشتغال بد نیست، ولی بیکاری بحرانی است / ربیعی

وزیر کار می‌گوید وزارت کار مسئول ایجاد شغل نیست، ولی سیاستهای بازار کار به این وزارتخانه مربوط است.او اعتقاد است اقتصاد کشور عزیزمان ایران در مسیر رشد قرار گرفت ..

ادامه مطلب

استمرار روند کم کردن دمای هوا در پایتخت کشور عزیزمان ایران

اداره کل هواشناسی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه ای از استمرار روند کاهشی دمای هوای مناطق متفاوت استان از جمله پایتخت طی 2 روز آینده خبر ..

ادامه مطلب

عباسعلی باقری سرپرست اداره کل آموزش وپرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش ، عباسعلی باقری به عنوان سرپرست اداره کل آموزش وپرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران منصوب شد. عباسعلی باقری سرپر..

ادامه مطلب

رگبار پراکنده باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، بارش باران تا یک‌شنبه ادامه دارد

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور با بیان اینکه فعالیت موج بارشی وارد شده است به کشور تا روز یکشنبه ادامه دارد، گفت: این سامانه بارشی شمال غرب..

ادامه مطلب

خداحافظی با سیاست سرپوش و انکار

در گذشته با پاک کردن صورت مسأله آسیب های اجتماعی مواجه بودیم نه حل آن در نیمه راه تحقق انتظارات زنان در کشور هستیم نباید این گونه تداعی شود که زنان آسیب ز..

ادامه مطلب