ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

استمرار روند کم کردن دمای هوا در پایتخت کشور عزیزمان ایران

اداره کل هواشناسی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه ای از استمرار روند کاهشی دمای هوای مناطق متفاوت استان از جمله پایتخت طی 2 روز آینده خبر ..

ادامه مطلب

شرح ضرب و شتم مامور پلیس به وسیله نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد

جزئیات ضرب و شتم یک پلیس راهور به وسیله یک نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد، مشخص شد.  شرح ضرب و شتم مامور پلیس به وسیله نماینده مجلس در فرودگاه م..

ادامه مطلب

روایت بازیگر «شهرزاد» از ۵ دقیقه حیاتی که جانش را نجات داد

پرویز فلاحی‌پور گفت: خدا را شکر دیروز مرخص شده‌ام و فعلاً تا یک هفته در منزل استراحت می‌کنم و بعد از این یک هفته زندگی عادی را دنبال کرده و با قدرت به کا..

ادامه مطلب

محکومیت شکارچی به 2 بار رونویسی از قانون شکار و صید

به گزارش ایسنا، سید اسدالله هاشمی افزود: این دومین حکم زیست محیطی است که به وسیله دستگاه قضا درسال جاری جهت متخلفین شکار در استان صادر می شود. محکوم..

ادامه مطلب

رهبر داعش در افغانستان کشته شد / پنتاگون

وزارت دفاع آمریکا روز جمعه مدعی شد سرکرده گروه تروریستی داعش در افغانستان کشته شده است است. پنتاگون: رهبر داعش در افغانستان کشته شد عبا..

ادامه مطلب

عکس + مرگ 4 جوان در چاه سفره منزل

گرفتار شدن چهار نفر مرد جوان در اعماق چاه در یک سفره منزل سنتی، آتش نشانان را به محل اتفاق کشاند.  مرگ 4 جوان در چاه سفره منزل +عکس ..

ادامه مطلب

ناگفته های وزیر بهداشت از سفر کیارستمی به فرانسه

وزیر بهداشت، ناگفته هایی از چگونگی سفر مرحوم عباس کیارستمی به کشور فرانسه را بازگو کرد. ناگفته های وزیر بهداشت از سفر کیارستمی به فرانسه ..

ادامه مطلب