ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

شناسایی 10 مورد مشکوک به کریمه کنگو در یزد

مدیرگروه بیماری‌های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی شهید یزد با اشاره به شیوع بیماری تب کریمه کنگو در استان، گفت: تاکنون ۱۰ مورد مشکوک به کریمه کنگو در ا..

ادامه مطلب

مهلت دوباره جهت ثبت‌نام در آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد

افراد متقاضی جامانده از ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا هفتم و هشتم خردادماه وقت دارند در این آزمون شرکت کنند. مهل..

ادامه مطلب

شیوع سرطان پستان در زنان ایرانی 27 در صدهزار نفر است

دانشیار رادیوتراپی انکولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: براساس تحقیقات انجام شده است شیوع سرطان پستان در زنان ایرانی 27 نفر به ازای صد هزار نفر جمعیت..

ادامه مطلب

می‌آیند ، دردسرهای گرفتن ویزا به عید فطر می‌رسد ، اکسیدان&quot، جواد عزتی و امیرجعفری با &quot

به گزارش هنرانلاین، در حالی که پیش از این اعلام شده است بود فیلم سینمایی “اکسیدان” به کارگردانی حامد محمدی آماده نمایش شده است هست، ولی طبق اخبار ش..

ادامه مطلب

تصاویر + مبارزه بین فوت و زندگی دختر هندی

پدر و برادر یک دختر 18 ساله هندی به خاطر علاقه پنهانی اش او را با شلیک گلوله به شدت زخمی کردند.  مبارزه بین فوت و زندگی دختر هندی +تصاویر ..

ادامه مطلب

رگبار پراکنده باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، بارش باران تا یک‌شنبه ادامه دارد

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور با بیان اینکه فعالیت موج بارشی وارد شده است به کشور تا روز یکشنبه ادامه دارد، گفت: این سامانه بارشی شمال غرب..

ادامه مطلب

آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است / محمد هاشمی

چرا رئیسی و قالیباف در مناظره فقط حرف خود را می‌زنند؟ | میرسلیم هم وارد بازی شده است است محمد هاشمی: آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است ..

ادامه مطلب

ژاپن برابر کشور عزیزمان ایران تعظیم کرد ، امیدهای والیبال کشور عزیزمان ایران قهرمان آسیا شدند

تیم والیبال امید کشور عزیزمان ایران با برتری قاطع برابر ژاپن عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقه های زیر ۲۳ سال آسیا را از آن خود کرد. امیدهای والیبا..

ادامه مطلب

دختر فرزند هندی باهوشتر از انیشتین و هاوکینگ!

امتیاز دختر ۱۲ ساله هندی در آزمون های هوش موسسه معتبر «بریتیش منسا» از آلبرت انیشتین و استیون هاوکینگ بالاتر است. دختر فرزند هندی باهوشتر از ا..

ادامه مطلب

تصویر ناسا از کهکشان همبرگر را ببینید

ناسا تصویر خارق‌العاده‌ای از کهکشان NGC 3628 معروف به کهکشان همبرگر که در پوششی از غبارات کیهانی است منتشر کرده هست. پهنای این کهکشان حدود ۱۰۰ هزار سال نوری ا..

ادامه مطلب