ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

بازی مشکل با الوحده داریم ، کلاهم را به احترام بازیکنان برمی‌دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی پرگل تیمش برابر ذوب آهن گفت: بازی قشنگی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و به احترام بازیکنانم کلاه از سر برمی..

ادامه مطلب

خداحافظی با سیاست سرپوش و انکار

در گذشته با پاک کردن صورت مسأله آسیب های اجتماعی مواجه بودیم نه حل آن در نیمه راه تحقق انتظارات زنان در کشور هستیم نباید این گونه تداعی شود که زنان آسیب ز..

ادامه مطلب

بازتاب شباهت رضا پرستش به لیونل مسی در رسانه‌های آرژانتین

شباهت رضا پرستش به مهاجم آرژانتینی بارسلونا در رسانه‌های این کشور بازتاب پیدا کرد. بازتاب شباهت رضا پرستش به لیونل مسی در رسانه های آرژانتین ..

ادامه مطلب

تورم نقطه به نقطه ۱۱.۶ درصد شد ، شرح تورم روستایی در فروردین ۹۶

مرکز آمار ایران، تورم روستایی کشور در فروردین ماه امسال را اعلام کرد که بر این اساس، شاخص نقطه به نقطه به ۱۱.۶ درصد رسیده است. شرح تورم روست..

ادامه مطلب

دختر روستایی قربانی جنایت شیطانی

دختر 18 ساله بعد از ر بوده شدن و آزارو اذیت، جان باخت. پلیس جنایی تحقیقات جهت رازگشایی از این پرونده را شروع کرده است. دختر روستایی قربانی جنایت..

ادامه مطلب

ریچارد گیر، تبعید شده است از هالیوود

بازیگری که با بازی در فیلم‌هایی چون «ژیگولوی آمریکایی» تا «زن زیبا»، در صدر لیست درجه یک‌های هالیوودی جای داشت، با دفاعی جانانه که از تبت برابر اعمال چین ان..

ادامه مطلب

آخرین کار سلحشور در بن بست ممیزی سیما!

بهروز چاهل از سلام بمبئی 2، کار یکسان بعدی کشور عزیزمان ایران و هند و پروژه نیمه تمام «قصه های تبیان» می گوید. . آخرین کار سلحشور در بن بست م..

ادامه مطلب