ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات داور باید مدافع استقلال را اخراج می‌کرد / قلعه نویی

سرمربی ذوب‌آهن با اشاره به صحنه پنالتی در بازی با استقلال گفت: به زعم کارشناسان داوری، داور باید حسینی مدافع استقلال را اخراج می‌کرد.

داور باید مدافع استقلال را اخراج می‌کرد / قلعه نویی

قلعه نویی: داور باید مدافع استقلال را اخراج می کرد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی ذوب آهن با اشاره به صحنه پنالتی در بازی با استقلال گفت: به زعم کارشناسان داوری، داور باید حسینی مدافع استقلال را اخراج می کرد.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی عصر یکشنبه بعد از پیروزی تیمش در برابر استقلال اطراف این بازی اظهار داشت: ما امروز چند نوع بازی کردیم. نیمه اول بی تفاوت بودیم و بازیکنانم نه درگیر شدند و نه بازی سازی مناسبی کردند که من از این بابت افسوس خوردم ولی در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم و صحبت هایی که با بازیکنانم داشتم خوشبختانه بهتر بازی کردیم.

داور باید مدافع استقلال را اخراج می‌کرد / قلعه نویی

وی با اشاره به نتیجه های احتمالی این رویارویی افزود: بازی با استقلال می توانست سه حالت داشته باشد از جمله تساوی، برد استقلال و یا برد ذوب آهن که خوشبختانه حالت سوم اتفاق افتاد و من خوشحالم که امروزه ذوب آهن به همان تیمی که می خواستیم تبدیل شده است و اگرچه در نیم فصل بعضی پرسشها ما را اذیت کرد و نیمکت ما خالی ماند ولی امروز نیمکت پر ما می تواند در مواقع مورد نیاز موزیک بازی را عوض می کند.

سرمربی ذوب آهن با گلایه از هواداران افزود: اگر وافعا ذوب آهن را دوست دارید در همه بازی ها به ورزشگاه بیایید نه فقط در بازی با استقلال و پرسپولیس ولی با این حال از همه هوادارانی که ما را چه در این بازی و چه در دیگر بازی ها تشویق کردند، ممنونم.

سرمربی ذوب‌آهن با اشاره به صحنه پنالتی در بازی با استقلال گفت: به زعم کارشناسان داوری، داور باید حسینی مدافع استقلال را اخراج می‌کرد.

وی داوری را بسیار خوب دانست و در این خصوص افزود: طبق نظر کارشناسان داوری در این دیدار تنها اشتباه داوری اخراج نکردن حسینی مدافع استقلال روی صحنه پنالتی بود وگرنه امروز داوری بسیار خوبی را شاهد بودیم.

قلعه نویی از برتری ذوب آهن گفت و ادامه داد: زمانی که دیگر آمارها از جمله موقعیت های خطرناک، پاس ها و مالکیت توپ بدست آید تیم برتر میدان مشخص می شود و من اعتقاد دارم حسینی دروازه بان استقلال روز خوبی را داشت وگرنه ما خیلی گل های بیشتری می زدیم.

وی با اشاره به بازی آیزاول افزود: این بازی با بازی برابر آیزاول قابل قیاس نیست و اگرچه ذوب آهن تیم با تجربه و بزرگی است ولی با این حال بازیکنان ما امروز تحت تاثیر قدرت حریف و جو ورزشگاه قرار گرفتند؛ همچنین در مجموع باید نگرش بازیکنان عوض کردن کند لیکن ذوب آهن تیم بزرگی است ولی هنوز نگرش بازیکنان کوچک و محدود است.

داور باید مدافع استقلال را اخراج می‌کرد / قلعه نویی

سرمربی سبزهای نصف دنیا با اشاره به تجربیات مربی گری خود گفت: من نیز در گذشته اشتباهاتی را داشته ام که امروز به علت تجربه ام این غلط های را نخواهم داشت. به نظر من بازیکنی که بد بازی می کند و تلاش نمی کند باید از زمین خارج شود چراکه فوتبال یک ورزش گروهی است.

واژه های کلیدی: سرمربی | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs