ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سلطانی‌فر نسبت به شرایط استقلال دلواپس است / داورزنی

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان می‌گوید سلطانی فر نسبت به شرایط استقلال نگرانی دارد.

سلطانی‌فر نسبت به شرایط استقلال دلواپس است / داورزنی

داورزنی: سلطانی فر نسبت به شرایط استقلال دلواپس است

عبارات مهم : جوانان

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان می گوید سلطانی فر نسبت به شرایط استقلال نگرانی دارد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی راجع به اوضاع کلوب استقلال، گفت : دغدغه آقای سلطانی فر، عنوان استقلال هست. ایشان اوضاع آشکار را بررسی می کند. به هر حال باید توجه جدی تری داشته باشیم. هیات مدیره، کار خودش را می کند ولی وزارت ورزش و جوانان شرایط را رصد می کند تا استقلال از این شرایط خارج شود. این نگرانی را آقای سلطانی فر نسبت به استقلال دارند. ان شاء الله دوستان هیات مدیره با تدبیر کار را پیش ببرند. به هر حال مجموعه وزارت ورزش و جوانان در کنار کلوب استقلال است تا از این شرایط عبور کنند.

سلطانی‌فر نسبت به شرایط استقلال دلواپس است / داورزنی

داورزنی در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به انتقادات مطرح شده است راجع به هیات مدیره استقلال چیست؟ گفت : در موفقیت عوامل زیادی وجود دارد و مطمئنا همه دارند تلاش خود را می کنند. امیدوارم که با تدابیر هیات مدیره و مدیرعامل استقلال شرایطی ایجاد شود تا لبخند بر لبان طرفداران تیم استقلال بنشیند. آقای سلطانی فر نسبت به این شرایط حساسیت دارد تا استقلال شرایطش بهتر شود.

وی هم چنین ضمن تبریک اخیر تیم ملی والیبال ایران، گفت : این موفقیت بزرگ را به همه علاقمندان والیبال تبریک می گویم. سه تیم اول این مسابقه ها یک بازی را باخته بودند و کار تیم والیبال کشور عزیزمان ایران خیلی بزرگ بود. همه ما تلاش می کنیم شرایطی ایجاد کنیم که این افتخارآفرینی ها ادامه دار باشد. قطعا موفقیت تیم ملی والیبال به آسانی به دست نیامد.

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان می‌گوید سلطانی فر نسبت به شرایط استقلال نگرانی دارد.

داورزنی در پاسخ به سوالی راجع به کلاکوویچ، اظهار کرد: کلاکوویچ شش ماه است که کار را شروع کرده، نخستین حضور او در لیگ جهانی بود که باعث شد کمی مردم ما دلواپس شوند. به هر حال نتیجه های خوبی به دست نیامد و این مساله باعث شد که مردم دلواپس شوند، ولی در طی سه ماه گذشته همان طور که می دانید در شاخه های متفاوت والیبال نتیجه های خیلی خوبی را کسب کرده ایم.

وی که با رادیو ورزش سخن می گفت، افزود: موفقیت اخیر هم باعث دلگرمی همه ما شد. در لیگ جهانی 2018 اشخاص تازه جوانی به تیم ملی والیبال اضافه می شوند و ان شاء الله تیم ملی والیبال با قدرت مسیر پیشرفت را طی می کند تا در المپیک 2020 با تیمی منسجم و با برنامه در مسابقه ها حاضر شویم.

واژه های کلیدی: جوانان | موفقیت | استقلال | داورزنی | والیبال | استقلال | تیم والیبال | والیبال ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs