ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است / محمد هاشمی

چرا رئیسی و قالیباف در مناظره فقط حرف خود را می‌زنند؟ | میرسلیم هم وارد بازی شده است است

آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است / محمد هاشمی

محمد هاشمی: آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است

عبارات مهم : اشتغال

چرا رئیسی و قالیباف در مناظره فقط حرف خود را می زنند؟ | میرسلیم هم وارد بازی شده است است

برادر آیت الله هاشمی می گوید: صحبت های مطرح شده است در مناظره ها نشان می دهد مردها هیچ درکی از مسئولیت های ریاست جمهوری ندارند. یکی دو جمله از رهبری راجع به اشتغال و تولید گرفته اند و همه جا مطرح می کنند.

آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است / محمد هاشمی

محمد هاشمی رفسنجانی در گفت وگو با خبرآنلاین راجع به فرآیند برگزاری مناظره های انتخاباتی و وعده ها و اظهارنظرهای نامزدها بیان کرد: آقای قالیباف می گوید دولت 4درصدی؛ این کاری بود که ترامپ در آمریکا کرده، ولی در کشور عزیزمان ایران مفهوم میدانی و واقعیت ندارد. یک سری جمله هایی است که با تقلید از جنبش 99درصدی در آمریکا مطرح شده است است و زمینه ای در جامعه و فرهنگ ما ندارد. اینجا همه مسئولان از جمله رهبری و امام و روسای جمهور همه می گفتند مدیر جمهور، مدیر جمهور همه است.

رئیس اسبق شرکت صداوسیما ادامه داد: توصیه ای که رقبا به آن بی توجه هستند این است که کار مدیر جمهور تنها در یک بخش و دو بخش نیست، مدیر جمهور مجری قانون اساسی و دومین شخصیت نظام است و جایگاه خاص و مسئولیت های متعددی دارد. هر روز یک اتفاق در کشور و این منطقه پرحادثه اتفاق می افتد و مدیر جمهور باید آنها را حل و فصل کند.

چرا رئیسی و قالیباف در مناظره فقط حرف خود را می‌زنند؟ | میرسلیم هم وارد بازی شده است است

وی افزود: بنابراین بحث تنها این نیست که باید اشتغال ایجاد کند یا به اقتصاد برسد، به نظر من اشتغال و اقتصاد جزو ابتدایی ترین کارهای دولت هست. وظایف او بسیار سنگین و شرایط بسیار حساس است و صحبت های مطرح شده است در مناظره ها نشان می دهد مردها هیچ درکی از مسئولیت های ریاست جمهوری ندارند

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: آنها . یکی دو جمله از رهبری راجع به اشتغال و تولید گرفته اند و همه جا مطرح می کنند. هر سوالی که از ایشان می شود، کاری به ارتباط بحث ندارند، همان حرف را می زنند. معروف است که می گویند در مجلسی آقازاده ای بی ربط حرف می زد، پرسیدند شما آیا بی ربط حرف می زنید؟ گفت: مرحوم والد قائل به ربط نبود. ظاهرا والد مردها نیز به ربط قائل نیستند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا اشاره مستقیمش به دو نامزد مشهدی انتخابات ریاست جمهوری است؟، اظهار کرد: آقای میرسلیم هم به بازی آمده است.

آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است / محمد هاشمی

او راجع به عملکرد مصطفی هاشمی طبا نیز اظهار کرد: هاشمی طبا انصافا خوب هست. او شخصیت خوبی از خودش نشان داده و خیلی منطقی حرف زده هست. من تحسینش می کنم. من هر چه گوش کردم دیدم بسیار منطقی و در جاهایی هم بسیار مکتبی حرف می زند. آیات قرآن را به شیوه سنت حضرت رسول کد می کند. آدم از این سبک کار خوشش می آید.

هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی طبا ظاهرسازی هم نکرده و ریشش را می زند و جلوی دوربین می آید ولی بقیه ظاهرسازی می کنند و ته ریش یا ریش گذاشته اند.

چرا رئیسی و قالیباف در مناظره فقط حرف خود را می‌زنند؟ | میرسلیم هم وارد بازی شده است است

وی تحلیلش از نتیجه انتخابات را هم اینگونه توصیف کرد: فضای جامعه را این طوری می بینم که آقای روحانی یک دوره ای می برد گرچه آنها تلاش می کنند انتخابات را به دور دوم ببرند ولی کارهایی که می کنند که مردم را جنبش می کند تا در انتخابات شرکت کنند. بعد از مناظره دوم، بعضی مراجعاتی که داشتم می دیدم که گرایش مردم به این است که در دوره اول کار را تمام کنند.

وی تاکید کرد: آرای کسانی که معروف به آرای خاکستری هستند به سمت آقای روحانی چرخیده است و آنها از سبد آرای خاکستری هیچ سهمی ندارند، چون حرف هایشان حرفهایی نیست که مردم بپذیرند.

آرای خاکستری به سمت روحانی چرخیده است / محمد هاشمی

واژه های کلیدی: اشتغال | انتخابات | محمد هاشمی | ریاست جمهوری | نتیجه انتخابات | هاشمی رفسنجانی | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs