ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار حوادث مرد دو زنه ای که اعضای خانواده اش را کشته بود،روانی تشخیص داده شد

به دنبال اعلام نظریه پزشکی مبنی برمجنون بودن مرد دوزنه که درجنایتی هولناک، چند تن از اعضای خانواده‌اش و ساکنان یک مجتمع مسکونی را دریکی ازمحله‌های اطراف پایتخت

مرد دو زنه ای که اعضای خانواده اش را کشته بود،روانی تشخیص داده شد

عبارات مهم : ایران

به دنبال اعلام نظریه پزشکی مبنی برمجنون بودن مرد دوزنه که درجنایتی هولناک، چند تن از اعضای خانواده اش و ساکنان یک مجتمع مسکونی را دریکی ازمحله های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران به رگبار گلوله بسته و 18 زن و مرد و کودک را به خاک و خون کشیده بود، پیگیری به پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

به گزارش خبرآنلاین ؛با صدور گواهی جنون ازسوی پزشکان قانونی ودرپی گذشت 7 سال از وقوع جنایت هولناک درقلعه حسن خان، حکم قصاص این مرد نقض شده است و قرار است پرونده بار دیگر در دادگاه کیفری تحت بررسی قرار گیرد تا قضات دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به نظر پزشکان قانونی راجع به او تصمیم بگیرند.

در این جنایت تکان دهنده که شامگاه یکم شهریور سال 88 رخ داد مرد 67 ساله دو زنه که اسلحه به دست داشت وارد ساختمان پنج طبقه اش شد و ابتدا یکی از همسران خود و دخترش را به رگبار گلوله بست و سپس به سمت همسایه ها هجوم برد که در این واقعه 6 زن و مرد کشته و 12 نفر هم زخمی شدند.

مرد دو زنه ای که اعضای خانواده اش را کشته بود،روانی تشخیص داده شد

او سپس به پشت بام منزل دوید و دیوانه وار به طرف همسایه ها و مردمی که در خیابان جمع شده است بودند، شلیک کرد تا اینکه مأموران پلیس در جریان کشتار هولناک و جنون آمیز مرد خشن قرار گرفتند و تیم های عملیاتی بسرعت ساختمان پنج طبقه را محاصره کردند. درحالی که مرد جنایتکار به سوی مردم تیراندازی می کرد و مشخص نبود چند نفر نشانه گلوله قرار گرفته اند مأموران به مرد مسلح دستور دادند تا خود را تسلیم کند. ولی وی هیچ اعتنایی به اخطارهای پلیس نکرد و آخر مأموران تک تیرانداز، مرد مسلح را نشانه رفتند و او را به دام انداختند.

براساس اوراق پرونده این مرد بعد ازمحاکمه به شش بار قصاص محکوم شده است بود تا اینکه حکم براساس تصمیم قضات دیوان عالی کشورنقض شد و پیگیری به پرونده این بار در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی و مستشاران دادگاه- کیخواه و حسینی- دردستورکارقرارگرفت.در این دادگاه قضات بعد ازتحقیقات تخصصی، تصمیم گرفتند قاتل را که به هیچ عنوان راضی به اعزام به پزشکی قانونی نبود به کمیسیون هیأت سه نفره معرفی کنند تا کارشناسان راجع به سلامت روانی او تصمیم گیری کنند. بالاخره هم او انتقال یافت و بعد از بررسی های لازم، گزارش کمیسیون پزشکی قانونی صادر شد.

به دنبال اعلام نظریه پزشکی مبنی برمجنون بودن مرد دوزنه که درجنایتی هولناک، چند تن از اعضای خانواده‌اش و ساکنان یک مجتمع مسکونی را دریکی ازمحله‌های اطراف پایتخت

در این گزارش آمده است: «متهم به قتل از نوعی اختلال شدید روانپزشکی زحمت می برد و او به علائم روانپریشی و خلقی از نوع دوقطبی مبتلا هست. شواهد نشان می دهد او در وقت ارتکاب قتل ها نیز تحت تأثیر این موقعیت روانی قرار داشته است که با توجه به خطرناک بودن این اختلال و احتمال بروز واکنش‌ها های خشونت آمیز مشابه مهم است متهم در یک مکان مناسب و با رعایت کارها تأمینی و حفاظتی تحت درمان روانپزشکی قرار گیرد. و تا وقت برطرف حالت خطرناک، با تأیید شرکت پزشکی قانونی نگهداری و حفاظت شود. ضمن اینکه در شرایط فعلی نگهداری از او در زندان ممکن است.»

با اعلام این نظریه، قضات دادگاه بزودی وارد شورخواهند شد تا جهت این پرونده با توجه به جنون قاتل تصمیم گیری کنند.

واژه های کلیدی: ایران | پزشکی | گلوله | پرونده | دادگاه | قانونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs