ساکت آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی

ساکت: آخرین ایران پروژه همکاری ایرانی بازیگر سینمای قرارداد بازیگری سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فروش زیرقیمت در بازار آپارتمان‌های قدیمی

بازار معاملات آپارتمان‌های ۱۵ تا ۳۰ ساله در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران درحالی این روزها از طرف طیف خاصی از متقاضیان مسکن مورد توجه قرار گرفته است که عمده این

فروش زیرقیمت در بازار آپارتمان‌های قدیمی

فروش زیرقیمت در بازار آپارتمان های قدیمی

عبارات مهم : بازار

بازار معاملات آپارتمان های ۱۵ تا ۳۰ ساله در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران درحالی این روزها از طرف طیف خاصی از متقاضیان مسکن مورد توجه قرار گرفته است که عمده این واحدها به صورت «فایل های زیرقیمت» یا «قیمت مناسب» جهت متقاضیان قابل دسترس شده است هست.

به گزارش دنیای اقتصاد در حال حاضر دو گروه از متقاضیان خرید مسکن ترجیح می دهند به جای خرید آپارتمان های نوساز یا کم سن و سال، آپارتمان های قدیمی ساز خریداری کنند که نسبت به واحدهای نوساز و کم سن به طور میانگین ۲۰ درصد ارزان تر هستند.

برخی از متقاضیان منزل اولی که قصد استفاده از تسهیلات خرید مسکن را ندارند هم اکنون نخستین گروه متقاضی خرید آپارتمان های قدیمی ساز ولی قابل سکونت را تشکیل می دهند؛ این در حالی است که هر چند گروه های دیگری از منزل اولی ها نیز میل به به خرید واحدهای قدیمی ساز ارزان تر ولی با متراژ بزرگ تر یا واقع در محلات بالاتر شهر دارند، ولی با توجه به اینکه درحال حاضر جهت دریافت وام خرید مسکن منزل اولی ها-با سقف ۱۶۰ میلیون تومان-شرط سنی تا ۱۵ سال جهت آپارتمان ها تعیین شده است هست، فعلا قادر به خرید این گروه از آپارتمان ها نیستند.

فروش زیرقیمت در بازار آپارتمان‌های قدیمی

دسته دوم متقاضی خرید واحدهای مسکونی قدیمی ساز ولی با متراژ بزرگ تر یا واقع در محلات مرغوب تر شهر، افرادی هستند که قصد تبدیل به احسن واحدهای مسکونی خود را دارند ولی به علت ناتوانی در تامین هزینه خرید واحدهای نوساز یا کم سن در متراژ یا محله دلخواه ترجیح می دهند واحدهای قدیمی ساز و قابل سکونت را گزینش و خریداری کنند.

هر چند تحقیقات میدانی نشان می دهد هم اکنون تعداد محدودی تقاضا جهت خرید واحدهای قدیمی ساز به قصد سرمایه گذاری در بازار مسکن از سوی خانوارها نیز وجود دارد که ترجیح می دهند بعد اندازهای خود را وارد بازار مسکن کنند ولی توان مالی آنها جهت خرید آپارتمان های نوساز محدود هست. به گزارش «دنیای اقتصاد»،در حال حاضر بازار عرضه واحدهای مسکونی قدیمی ساز ولی قابل سکونت، تنوع مطلوبی از فایل های فروش را در خود جای داده است که متقاضیان این دسته از واحدها می توانند از بین آنها واحد موردنظر خود را یافته و خریداری کنند.

بازار معاملات آپارتمان‌های ۱۵ تا ۳۰ ساله در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران درحالی این روزها از طرف طیف خاصی از متقاضیان مسکن مورد توجه قرار گرفته است که عمده این

واژه های کلیدی: بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs